Дентален форум Бургас 2026 съчета опита и младостта и посочи пътя, по който трябва да се развива съсловието

По традиция през юни Бургас е мястото, където си дават среща науката и практиката в денталната медицина. Тази година се проведе регионален Форум Бургас, организиран от РК на БЗС – Бургас. С над 300 участника и изложение от 37 фирми, по мащабност форумът се нарежда на едно от първите места сред сходни мероприятия в страната.

Предложени бяха атрактивни лектори, иновации, техника и практики. Всеки участник намери своето място, своята ниша, отнесе със себе си нови знания и умения в практиката си. И си тръгна с личен спомен от организаторите и добро настроение.

Дентален форум Бургас 2026 доказа и нещо много съществено – връзката между поколенията е жива и работи!  Наред с по-опитните: д-р София Буджева, д-р Иванка Обрешкова, д-р Виолета Михова, д-р Гергина Милкова, д-р Йордан Донев, д-р Богдан Димитров застанаха младите колеги като д-р Татяна Донева, д-р Светла Калоянчева, д-р Ива Жикова, д-р Ивелина Христова, д-р Димитър Стоянов, д-р Георги Шуплев.

Така че младостта не си отива! Младостта е тук! Съчетавайки мъдростта с креативността и енергията на новото поколение, Дентален форум Бургас посочи пътя, по който трябва да се развива съсловието.

Страхотен старт Бургас и на „Добър час“!